Aerocool KCAS 850W 80+ Gold Aktif PFC RGB Fanlı Modüler Güç Kaynağı (AE-KCAS850GM)

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Aerocool KCAS 850W 80+ Gold Aktif PFC RGB Fanlı Modüler Güç Kaynağı (AE-KCAS850GM)

AeroCool KCAS 850GM 14cm RGB Fan 80+ Gold Güç Kaynağı
AeroCool KCAS 850GM Güç Kaynağı ile Sisteminiz için Gereken Güce Sahip Olun

   
AeroCool KCAS 850GM ile Sisteminize Gereken Gücü Verin!

Şık ve verimli güç kaynakları tasarlayan AeroCool; 850W' lık gerçek gücü ve %90' ı aşan 80 Plus Gold sertifikalı yüksek verimliliğiyle bilgisayarınızın yeni güç noktası olacak KCAS 850GM' yi tasarladı. Güçlü tek 12V kanalı, RGB LED'li gösterişli 14cm sessiz fanı, 4x 6+2 Pin ekran kartı güç bağlantısı, 7x SATA bağlantısı, yüksek gerilim/güç ve kısa devre korumaları, kablo dayanıklılığını arttıran kılıflı kabloları, Coffee Lake, Kaby Lake, Ryzen işlemci desteği ve aktif PFC yapısı ile 850W sınırında standartları yeniden belirliyor. AeroCool KCAS 850GM, 850W performanslı bir bilgisayar sistemi hayali kuranların yeni güç kaynağı adayı olacak!

  20 Güç Çıkışı ile Tüm Bileşenlerinizi Besleyecek!

AeroCool KCAS 850GM, günümüz bilgisayarlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 7x SATA, 4x IDE, 4x 6+2 Pin PCI Express ekran kartı, 1x Floppy, 4+4 Pin işlemci ve 2x 4-Pin RGB LED güç bağlantısı ile donatılmıştır. Üstelik anakart bağlantısı yüksek uyumluluk için 20+4 Pin olarak tasarlanmıştır. AeroCool KCAS 850GM ile ekran kartınız başta olmak üzere tüm donanımlarınız her zaman tam performans çalışacaktır.

Tek 12V Kanalından 70A ve 850W Güç

AeroCool KCAS 850GM ürettiği 850W toplam gücün %98,9' unu tek 12V kanalından verebilecek yapıda dizayn edilmiştir. Tek 12V kanallı tasarımının çok kanallı güç kaynaklarına göre en büyük avantajı yüksek akım değerlerine ihtiyaç duyan ekran kartlarının ve yüksek hız aşırtmalı işlemcilerin kararlı çalışmasıdır. AeroCool KCAS 850GM ile yüksek verimli oyuncu sistemlerini rahatlıkla toplayabilirsiniz.

RGB LED Fan ile Kasanız Gücünü Işıl Işıl Yansıtsın!
AeroCool KCAS 850GM güç kaynağı; 850W' lık gücü 80 Plus Gold enerji verimliliğine sahip çoklu bağlantı çıkışları ile sisteminize ulaştırırken ayrıca 14cm RGB LED ultra sessiz fanı sayesinde kasanıza çok şık görünüm kazandırır.
Bal Peteği Tasarımlı Izgara Sayesinde Maksimum Hava Sirkülasyonu

14cm fandan maksimum verim alabilmek için AeroCool KCAS 850GM güç kaynağının fan ızgarası geniş hacimli yapıdadır. Fan çalıştığında dışarıdaki soğuk hava fan ızgarasından içeriye giriş yapar ve içerideki ısınmış havayı bal peteği ızgarasından dışarıya doğru atar. Böylece AeroCool KCAS 850GM güç kaynağında maksimum hava akışı sağlanmış olur.
Hava Akışını Kolaylaştıran Örgü Korumalı Kablolar

Bilgisayar kasanızın içerisinde hava akışını engellememek ve daha düzenli bir görüntüye sahip olmak için AeroCool KCAS850GM güç kaynağının tüm kabloları kılıflı olarak tasarlanmıştır.
Yeni Nesil Intel Coffee Lake ve AMD Ryzen İşlemciler ile Uyumlu
AeroCool KCAS 850GM güç kaynağı, Intel' in geliştirilmiş yeni nesil teknolojiye sahip Coffee Lake, Kaby Lake işlemcileri ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. AMD' nin Ryzen/Summit Ridge, Bristol Ridge dahili 3D grafik çipsetine sahip A serisi işlemcileri ile de uyumludur.
Performanslı Ekran Kartlarına Yetecek Güç

AeroCool KCAS 850GM' nin güçlü tek 12V kanalı ve 4x 6+2 Pin PCI-Express güç bağlantıları sayesinde Nvidia GeForce GTX 1080Ti, AMD Radeon Vega 64 gibi performans canavarı ekran kartlarını ve Intel Core i7 7700K ya da AMD Ryzen7 1800X gibi yeni nesil işlemcileri güç kaynağım yeter mi yetmez mi endişesi olmadan kolayca kullanabilirsiniz.

Akıllı Modüler Kablolar

AeroCool KCAS850GM' de güç bağlantı kablolarının kasa içerisinde fazla alan kaplamasının önüne geçmek için modüler kablo yapısına sahiptir. Bu sayede dilerseniz sadece sisteminizin ihtiyacı olan güç kablolarını KCAS850GM' ye takabilir böylece kasa içi hava akışını daha da arttırabilirsiniz.
80Plus Gold Sertifikalı Güç Kaynağı
AeroCool KCAS 850GM, 80plus.org' un yaptığı testler sonucunda 80Plus Gold sertifikası almaya hak kazanmıştır. Verimlilik yüzdesi %50 yük altında %90' ı aşmaktadır. Yüksek verimlilik sayesinde şebekeden PC bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kadar güç çekilir ve 80Plus olmayan güç kaynaklarına göre yüksek enerji tasarrufu sağlanır. Üstelik yüksek verimlilik yüzdesi ısıya dönüşen kayıp gücü de azalttığı için güç kaynağı daha az ısınır. AeroCool KCAS 850GM ile kayıp gücü ekstra performansa çevirin!
*Test Raporu için Tıklayınız

Aktif PFC ve 5 Kademeli Kısa Devre / Gerilim / Güç Koruması
Şebekeden kaynaklanan aktif/reaktif güç bozulmalarını önlemek için Aktif PFC korumasına da sahip olan AeroCool KCAS 850GM, reaktif/aktif dengesizliklerini %99' a varan oranda otomatik olarak düzeltir, bilgisayarınızdaki parçaları bunların yol açabileceği arızalardan korur. AeroCool 850GM güç kaynağı 5 ayrı koruma sistemiyle (OPP / OVP / UVP / SCP/ SIP) güç kaynağını ve bilgisayarınızı her türlü düşük-yüksek gerilim kısa devre durumlarından korur.

* Yüksek Güç Koruması (Ower Power Protection)
* Yüksek Gerilim Koruması (Over Voltage Protection)
* Düşük Gerilim Koruması (Under Voltage Protection)
* Kısa Devre Koruması (Short Circuit Protection)
* Ani Dalgalanma Koruması (Surge Inrush Protection)

Katı Kapasitörler, Maksimum Kullanım Ömrü
AeroCool KCAS 850GM tasarımında Tayvan malı, yüksek ısıya dayanıklı ve uzun ömürlü kapasitörler kullanılmıştır. Katı kapasitörler sayesinde AeroCool KCAS 850GM güç kaynaklarının kullanım ömrü geleneksel güç kaynaklarına göre daha uzun olur.
 
Teknik Özellikler
Nominal Güç Değeri : 850W
Rengi : Siyah
Tip : ATX 12V 2.4
Soğutma Sistemi : 14cm RGB LED Sessiz Fan
Aktif PFC : Var (max. %99)
Koruma : Yüksek-Düşük Gerilim / Güç ve Kısa Devre Koruması
  Ani Dalgalanma Koruması
Max. Çıkış Değerleri : 12V:70A, +5V:20A, +3.3V:20A
Çıkışlar : 1x 20+4 Pin Güç Girişi
  1x 4+4-Pin CPU çıkışı
  4x 6+2-Pin PCI-Express Güç Çıkışı
  7x SATA
  4x IDE güç çıkışı
  1x Floppy
  1x RGB 4-Pin Female
  1x RGB 4-Pin Male
Ürün Kodu : AE-KCAS850GM
AeroCool Hakkında
2001 yılında gelişmiş soğutma ve kasa ürünleri üretmek amacıyla kurulan AeroCool, son yıllarda ürün gamını güç kaynakları, kasa fan ve fan kontrolcüleri, oyun ekipmanları gibi bileşenler ile geliştirmiştir. 2009 yılında lanse ettiği PGS serisi oyuncu kasalarının yakaladığı başarıyı dünya çapında tanınan Xpredator kasa serisiyle perçinleyen AeroCool; 2012 yılında ise kasa, güç kaynağı, mouse, mouse pad ve kulaklık ürünlerinden oluşan Strike-X ailesini oyuncuların beğenisine sunmuştur. 2013 yılına gelindiğinde GT, GT-S ve DS Cube kasalar, 2014 yılında DS200, 2015 yılında da BattleHawk ve ürün portföyüne Project 7 ile birlikte dinamizm katan AeroCool, mod tutkunlarının ve oyuncuların gözdesi olmayı 2017 yılında da hedeflemektedir.

 
 
 
 
 
 
 
Aydınlatma RGB
Fan Çapı 14 cm
Modüler Kablo Çıkışı Yok
Power Supply 850 W
Verimlilik (%) Belirtilmemiş
Verimlilik Sertifikası 80+ Gold
Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaAerocool
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.