Asus ROG Strix Z390-H Gaming Intel Z390 4266MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Asus ROG Strix Z390-H Gaming Intel Z390 4266MHz DDR4 Soket 1151 ATX Anakart

ROG STRIX Z390-H GAMING
Intel Z390 LGA 1151 ATX oyuncu anakartı, Aura Sync, DDR4 4266 MHz+ desteği, çift M.2, SATA 6Gbps, HDMI ve USB 3.1 Gen 2 ile

  • 9./8. Nesil Intel® Core™ masaüstü işlemciler için LGA1151 soket
  • Oyun için bağlantı: Çift M.2 ve USB 3.1 Gen 2 Tip-A bağlantılar
  • Oyun için ağ: Intel Gigabit Ethernet, LANGuard ve GameFirst
  • Oyun için ses: SupremeFX S1220A size aksiyonun derinliklerine çeken bir ses yüzeyi yaratmak için Sonic Studio III ile buluşuyor.
  • Kolay DIY: Hazır monteli Giriş/Çıkış kalkanı, ASUS SafeSlot ve maksimum dayanıklılık için yüksek kaliteli parçalar
  • Arttırılmış bellek desteği sayesinde 128GB' a kadar ram destekler
Product Image

ROG Strix Z390-H Gaming, klasik ROG kırmızı ve siyah renk temasına, fütüristik bir siber yazılı kaplama ile büyüleyici modern bir tarz katar. En yeni bağlantı seçeneklerine ek olarak sezgisel ROG yazılım optimziasyonuyla birlikte Temel özelliklere sahiptir. Tüm bunlar ve daha fazlası,ROG Strix Z390-H Gaming'in tüm tipte oyuncular için mükemmel seçenek olmasını sağlar.

Product Image

TEKNİK ÖZELLİKLERE GENEL BAKIŞ

mars

mars

OYUN VE DAHASI İÇİN GÜÇLÜ DONANIM ÖZELLİKLERİ

İşlemcileri daha fazla çekirdek, buna ek olarak daha hızlı bellek ve depolama desteği sağlamak için kapsamlı soğutma seçenekleri ve yükseltilmiş güç aktarımı ile ROG Strix Z390-H Gaming, birinci sınıf oyun performansı için sisteminizdeki parçaların tüm potansiyelini elde etmenizi sağlayan tüm gerekenlere sahiptir.

mars

Güç Tasarımı

Dijital güç kontrolü ve bir dizi DrMOS güç aşaması, ROG Strix Z390 Gaming serisinin Intel'in en yeni işlemcilerini kontrol edebilecek güce sahip olmasını garantiler.

mars
mars

ProCool Güç Konektörü

Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında, ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmişlerdir. Bu da empedansı düşürerek, sıcak noktaların ve konektör hatalarının olmasını engeller.


Tasarımdan Serin

ROG Strix Z390 Gaming serisi, Fan Xpert 4 veya UEFI BIOS ile ayarlanabilen en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır

CPU fan çıkışı
İşlemci soğutucuları için bir çift özel PWM/DC fan çıkışı.

AIO pompa fan çıkışı
Kapalı devre sıvı soğutma kurulumları için özel bir PWM/DC çıkışı.

4-pin PWM/DC Fan Çıkışı
Her dahili çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

VRM Isı Bloğu & Termal Pad
Yüksek kaliteli termal bir ped, ısıyı indüktörden ve faz dizininden ısı bloğuna aktarır, büyük soğutma alanı da güç fazını soğutur.


Çift PCIe 3.0 M.2

ROG Strix Z390-H Gaming çift M.2 yuvası barındırır. Bir yuva hem SATA hem de PCIe 3.0 x4 modunu desteklerken, diğeri ise NVMe için PCIe 3.0 destekler. Birlikte size en hızlı ve esnek M.2 arayüzünü sunmaktadır.

mars

DDR4 OC 4266MHz+

Intel'in en yeni işlemcilerine kısıtlanmamış bellek bant genişliği sağlamak için, anakartın rotalaması, ROG Strix Z390-H Gaming ile yeniden tasarlandı. Dahili OptiMem II teknolojisi, bellek sinyal yollarını PCB katmanları arasında dikkatli bir şekilde haritalandırarak uzunlukları kısaltır, aynı zamanda kalkanlı bölgeler ekleyerek bozulmaları da engeller. Tam dolu bellek konfigürasyonlarında hız aşırtma potansiyelini artırmak için de özelleştirilmiş bir T-Topolojili düzen, zamanla eşleşmiş sinyalleme sunar.

mars

Intel Gigabit Ethernet

ROG Strix Z390-H Gaming, Intel Ethernet (I219-V) barındırır, böylece ağınız ve dış dünya arasındaki veri iletişiminin hızlı ve akıcı olması garantilenir. Intel LAN, işlemci kullanımını düşürür ve TCP/UDP akışını hızlandırır, böylece oyun için daha fazla işlem gücü sağlar.

mars

LANGuard

Gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek toleranslı parçalar barındıran LANGuard, kararlı Ethernet performansı ile statik elektrik ve güç yükselmelerine karşı daha iyi koruma sağlar.

mars

SupremeFX

Kendinizi sesin içinde SupremeFX ses teknoloji ile kaybedin. S1220A kodeki kullanan SupremeFX, nötr ve detaylı bir ses imzası sunmak için düz bir frekans tepkisi sağlamak için üretilmiştir. Bu saf imzayı korumak için de ön panel çıkışı çift op amfi ile desteklenir, böylece oyuncu kulaklığınızda sanal dünyalar oluşturmak için gereken güçlü sesi sağlar.

mars

TASARIM, ÖZELLEŞTİRME VE KURULUM

Benzersiz siber yazılı kaplamanın da bulunduğu bir grup tasarım dokunuşu, buna ek olarak özelleştirme seçenekleri, kapsamlı doğrulama listesi ve endüstrideki en farklı parça ekosistemiyle ROG Strix Z390-H Gaming sayesinde oyuncu sisteminizi kurmak ve kişiselleştirme çok kolay.

mars

Siber Görünüm

Doğal bir parlaklığa sahip aydınlatılmış ROG logosu ve fütüristik yazılı kaplamaya sahip I/O aydınlatma, ROG Strix Z390-H Gaming'e benzersiz bir tasarım sağlıyor. Siber görünüm PCB'ye ve ısı bloklarına kadar yer alırken, gizli kaplamalar da bu yüksek kaliteli görünüm ve hissiyata destek oluyor.

mars

Sertifikalı Uyumluluk

Makinenize girecek parçaları seçme özgürlüğü, PC DIY'in kalbinde yer almaktadır. Bu yüzden ROG Strix Gaming Serisi, ciddi ve kapsamlı bir sertifikasyon programına dahildir, böylece en fazla parça ve cihazlar uyumluluk açısından en iyisini sunar. Giderek büyümekte olan garantili uyumluluğa sahip parça listemiz ve bellekler için QVL listesi ile sorunsuz sistem kurabilirsiniz.

mars

ROG Strix Ekosistemi Karşınızda

Grafik kartından monitöre, fareden klavyeye kadar ROG Strix parçalarla donanın, oyununuzu estetik, kontrol ve uyumlulukla iyileştirin. ROG Strix ekosistemi, diğer rakip markalardan daha geniştir, böylece sisteminizin genişledikçe daha fazla seçiminiz olur.

mars

SİSTEMİNİZİ İSTEDİĞİNİZ GİBİ AYARLAYIN

ROG Strix Z390-H Gaming anakart, tüm yetenek seviyeleri için tasarlanmış donanım yazılımı kontrolü ve yazılım araçlarını barındırır, böylece kurulum, ayar ve sistem bakımı basitleşir. Hız aşırtma ve soğutma seçeneklerinden ağ performansını yönetmek ve ses karakteristiklerine kadar ROG Strix Gaming sisteminizi istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.

mars

Performansta Seviye Artışı

Özel AI Suite 3 ile muhteşem oyun heyecanı için performansı mümkün olabildiğince artırabilirsiniz. Kontrol paneliyle ROG Strix Z390-H Gaming tabanlı sisteminizin neredeyse her özelliğine ince ayar yapabilirsiniz. Performans, soğutma, kararlılık ve verimlilik arasındaki en iyi dengeye sahip olun – hepsi de sezgisel ve basit bir arayüzle birlikte.

Fan Xpert 4
ROG Strix anakartlar, fanlar ve hepsi-bir-arada soğutucular için kapsamlı kontrol sunar. Her çıkış, Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI üzerinden, üç adet kullanıcı tarafından ayarlanabilen termal sensöre tepki verecek şekilde düzenlenebilir. İster sıvı ister hava ile soğutun, Auto-Tuning modu tüm parametreleri tek tıkla, akıllı bir şekilde düzenler. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimumun altına düşürerek sisteminizi hafif işleri yaparken sessiz tutan Extreme Quiet modu da mevcuttur.

EPU Kılavuzu
Enerji İşlem Ünitesi, sistem bütününde güç tüketimini otomatik olarak iyileştirerek güç tasarrufu sağlayan bir dahili mikro kontrolcü (EPU) barındırır. Away modu akıllı ayarı ise kullanılmayan Giriş/Çıkış kontrolcülerini kapatarak enerji tasarrufu sağlar.

Dijital Güç Kontrolleri
Digi+ voltaj düzenleyici modül (VRM) ile tümleşik güç devresi, voltaj düşmeleri, değişen frekans ve güç verim ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sağlar, işlemci voltaj düzenlemesini kararlılık ve performans için ince bir şekilde ayarlamanıza imkân sağlar.


Kullanımı Kolay UEFI BIOS

UEFI BIOS, her PC kurma yolculuğundaki ilk duraklardan biridir ve ROG Strix Gaming serisi, piyasadaki en iyilerden birini sunar.

EZ MODU
Kurulumu basitleştirmek için EZ modu, tüm önemli ayarları ve istatistikleri tek bir sayfada sunar. Sürükle-bırak işlevi ve tek tıkla önemli ayarların uygulanması ile sisteminiz kısa bir sürede çalışır hale gelecek.

GELİŞMİŞ MOD
Sisteminizin yapılandırmasını derinlemesine incelemeye hazır olduğunuzda UEFI'nin Gelişmiş moduna geçip tüm kontrolü elinize alabilirsiniz. Her bölümü kolayca kullanılacak şekilde organize edilen bu modda ihityacınız olan seçenekleri arama özelliği sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Gelişmiş işlevler, ayarlarınıza uyum sağlayan zeka ile kodlandı. Yönetimi elinize almaya hazır olduğunuzda parametreler tam da istediğiniz performansı size sunacak.


Sonic Studio III

Sonic Studio, VR başlıkları için HRTF tabanlı sanal surround destekler, böylece sizi aksiyonun ortasına koyan bir ses dünyası oluşturur. Sezgisel Sonic Studio arayüzü, bir grup EQ ayarı ve tek tık ön ayarlar sunarak, sesi kişisel tercihlerinize ya da kulaklığınızın karakteristiğine göre ayarlamanızı sağlar.

mars

Sonic Radar III

Sonic Radar III, sesleri olduğundan daha hassas bir şekilde işleyerek, etrafınızda olup bitenin farkında olmanızı garantileyecek bir şekilde gelişmiş bir ses motoruyla, tamamen yenilendi. Yepyeni ekran üzeri okla birlikte, düşmanlarınızın pozisyonlarını da anında belirleyebileceksiniz. Buna ek olarak yeni Audio Boost özelliği, en düşük sesleri bile duymanızı sağlayan filtreler barındırıyor, böylece av değil avcı olacaksınız!

mars

GAMEFİRST V

ROG'ye özgü GameFirst V aracı, internet üzerinden daha hızlı ve gecikmesiz oyun oynamak için ağ trafiğini optimize ediyor. Ağ geçitlerinizi bir araya getirin, bant genişliği harcayan uygulamaları takip edin ve anında ayar yapın.

mars

YEPYENİ DURUM ARAYÜZÜ

Oyun sırasında, oynanışı aksatmadan ağ ayarlarını izleyin veya ayarlayın.

mars

ROG FIRST

mars

RAMCACHE III

RAMCache milisaniyeleri mikrosaniyeler haline getirerek oyun yükleme sürelerini hızlandırıyor. En yeni NVM Express depolama seçenekleriyle tamamen uyumlu olan bu özellikteki benzersiz akıllı teknoloji, bir depolama cihazının tamamını ön belleğe alarak favori oyunların ve uygulamaların olağanüstü hızlarla açılmasını sağlıyor.

mars

ARMOURY CRATE

Tamamen yeni Armoury Crate portalı en yeni sürücü ve BIOS sürümleri hakkında size güncel bilgiler sunuyor. Kullanımı kolay arayüzü; güvenlik güncellemeleri, hata düzeltme yamaları, en son ROG haberleri, oyun etkinlikleri ve özel teklifler gibi çeşitli bilgileri gösterecek şekilde ayarlamak mümkün.

mars

Overwolf

Overwolf, internete, e-postalarınıza, özel mesajlarınıza bakmanızı ve oyununuzu yayınlamaya veya kaydetmenize imkân tanıyan akıllı ve rahatsızlık vermeyen bir arayüzdür – hem de siz oyun oynarken. Sizi elit bir grubun üyesi haline getirecek uyumlu renklere sahip ROG görünümünüz, Overwolf uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

mars

SANAL GERÇEKLİĞE HAZIR OLMANIN DA ÖTESİNDE

ASUS Beyond VR Ready işareti ROG Strix Gaming'in; verimlilik, oyun ve eğlence ihtiyaçlarınızı karşılayacak en yüksek performansı gösterecek şekilde ayarlandığından emin olmak için sınıfının lideri çok sayıda bileşenle test edildiği anlamına geliyor. ASUS Beyond VR Ready sisteminizi tam güvenle kurmanız için yeni bir yöntem sunuyor.

mars

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model ROG STRIX Z390-H GAMING
PN 90MB0YU0-M0EAY0
EAN 4718017122429
İşlemci Desteği "Intel Socket 1151,
En Yeni Intel 9. ve 8. nesil Core i7/ i5/ i3 işlemciler
Pentium ve Celeron işlemciler"
Çipset Intel Z390
Ram Bellek "4 adet ram yuvası, Maksimum 64GB DDR4 (Dual channel) 4133(O.C.)/4000(O.C.)/3866(O.C.)/3733(O.C.)/3600(O.C.)/3466(O.C.)/3400(O.C.)/3333(O.C.)
/3300(O.C.)/3200(O.C.)/2800(O.C.)/2666/2400/2133 MHz ram bellek hızlarını destekler."
Genişleme Yuvaları "2 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 yada çift x8)
1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x2 mod)
3 x PCIe 3.0/2.0 x1 ()"
Görüntü Çıkışları 1 x HDMI + 1 x DP
Depolama Bağlantıları 6 Adet SATA 6Gb/s
LAN Gb Intel
Kablosuz Ağ Yok
AURA RGB Aydınlatma Var
RGB Başlık 1
USB Bağlantıları "4 adet USB 3.1 Gen 2 portu
6 adet USB 3.1 Gen 1 portu (2 adet arka panelde, Type-A, 4 adet anakart üzerinde bağlantı konnektörü)
4 adet USB 2.0/1.1 portu (2 adet arka panelde, 4 adet anakart üzerinde bağlantı noktası) "
Arka Panel Bağlantılar "1 adet PS/2 klavye/mouse bağlantı noktası
1 adet DisplayPort
1 adet HDMI
4 adet USB 3.1 Gen 2
2 adet USB 3.1 Gen 1
2 adet USB 2.0
1 adet Optik S/PDIF çıkış
1 adet LAN (RJ45) Bağlantısı
5 adet ses çıkışı"
Anakart Dahili Bağlantılar "1 adet Aura Şerit Başlığı
2 adet USB 3.1 Gen 1(5Gbps'e kadar) konnektörü, 4 adet USB 3.1 Gen 1 portu daha sağlar
2 adet USB 2.0 konnektörü, 4 adet daha USB 2.0 portu sağlar
1 adet M.2 Soket 3, tip 2242/2260/2280 depolama cihazı desteği ile (SATA & PCIE 3.0 x 4 modu)
1 adet M.2 Socket 3, tip 2242/2260/2280/22110 depolama cihazı desteği ile (PCIE 3.0 x 4 modu)
6 adet SATA 6Gb/s konnektörü
1 adet CPU Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet CPU OPT Fan konnektörü (1 x 4 -pin)
2 adet Chassis Fan konnektörü (3 x 4 -pin)
1 adet AIO_PUMP konnektörü (1 x 4 -pin)
1 adet CPU_OV konnektörü
1 adet Thermal sensör konnektörü
1 adet 24-pin EATX Güç konnektörü
1 adet 8-pin EATX 12V Güç konnektörü
1 adet Ön panel ses konnektörü (AAFP)
1 adet MemOK! II düğmesi
1 adet Sistem panel konnektörü
1 adet COM Port bağlantı noktası
1 adet Clear CMOS bağlantısı
1 adet COM port bağlantı noktası
1 adet TPM bağlantı noktası"
Form Faktörü ATX 30.5cm*24.4cm
Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaAsus
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.