Logitech H540 USB Kablolu Mikrofonlu Kulaklık 981-000480

Fiyat:
1.734,53 TL
1
 
Image
H540 USB Computer Headset
Hassas ses için lazer ayarlı sürücüler ve dahili ekolayzer. USB tak ve çalıştır bağlantısı müzik, film ve çağrıların keyfini zengin, dijital stereo sesle o an çıkarmanıza olanak tanır. Kulak üzeri denetimler ve ses kapatma gösterge ışığı, mikrofonun sesinin kapalı olduğunu kolaylıkla görmenizi sağlar.
YÜKSEK TANIMLI SES KALİTESİ
Lazer ayarlı sürücüler ve dahili ekolayzer müzik, oyun ve çağrılarda sizi tamamen saran zengin, dijital ses sağlar. Bu tak ve çalıştır USB kulaklık, yazılım yüklemeye gerek kalmada her PC ve Mac bilgisayarla kullanılabilir.
GÜRÜLTÜYÜ ENGELLEYEN MİKROFON
İstenmeyen arka plan gürültüsünü en aza indirerek net görüşmelere imkân tanır. Sağ tarafta yer alan mikrofonun konumu daha iyi ses yakalama amacıyla değiştirilebilir. Az yer kaplayan mikrofon kolu, kullanmadığınız zamanlarda önünüzü kapatmaması için başlığın içine gizlenebilir.
KULAK ÜZERİ DENETİMLER
Sağ kulaklık üzerinde yer alan basit kulak üzeri denetimlerle çağrılarınızın sesini ayarlayın veya sesini kapatın. Kulaklık kablosundaki kolay görünen ışık göstergesi sayesinde sesin kapalı olduğunu doğrulayabilirsiniz.
DOLGULU KONFOR
Son derece konforlu, ayarlanabilir tasarım Yumuşak, dolgulu pantazot başlık ve kulaklıklar sayesinde saatler boyu kullanımın ardından bile iyi hissedersiniz.
USB BAĞLANTISI
USB bağlayıcı sayesinde kolaylıkla takıp çalıştırabilirsiniz. USB bağlayıcıyı bilgisayarınıza takın ve zengin stereo sesle sohbet, film veya müziğin keyfini hemen sürmeye başlayın.
Teknik Özellikler
Giriş Empedansı:
20 Ohm
 
Hemen hemen tüm platformlar ve işletim sistemleri genelinde yaygın arama uygulamalarıyla çalışır.
Warranty
2 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi
Part Number
981-000480
Diğer Özellikler
Stok KoduMICLOGH540010010
MarkaLogitech
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.