Samsung Galaxy Watch 3 (45mm) - Mystic Black

Fiyat:
5.536,00 TL
1
Sınırlı Sayıda
                                 
KLASİK VE ÜST SINIF        ASİL TASARIM
Galaxy Watch3

En gelişmiş dijital doktorunuz akıllı saatinizle her zaman yanınızda.
Şimdiye kadarki en gelişmiş Galaxy saatle tanışın. Galaxy Watch3 akıllı telefon özelliğiyle önde gelen sağlık teknolojilerini tek bir cihazda buluşturuyor. Tüm sağlık değerlerinizi zahmetsizce görüntüleyebileceğiniz Galaxy Watch3 ile sağlığınız artık tamamen sizin elinizde.

*Renk, boyut ve model seçenekleri bölgenize göre değişiklik gösterebilir.
*Kayış model çeşitleri ülkenize göre değişiklik gösterebilir.
*Kullanılan görseller sadece tanıtım amaçlıdır.
*Kullanıcı arayüzü değişiklik gösterebilir.

Uygulamalar arası kolay geçiş için bezel kontrolü sağlayan tek akıllı saat.
Böyle bir performansa ancak bezel kontrolü yakışırdı. 45mm ya da 41mm, dilediğniz boyutu seçin. İkisi de eşsiz özelliklere sahip Watch3 akıllı saatler Mystic Black, Mystic Silver ve Mystic Bronze renkleri ile keşfedilmeyi bekliyor.
*Renk, boyut ve model seçenekleri bölgenize göre değişiklik gösterebilir.

Daha büyük ekranıyla artık hem daha rahat hem daha ince.
Daha büyük ekranı sayesinde bezel kontrol deneyimi daha başka bir anlam kazanacak. Yenilenen daha ince ve küçük tasarımı ile Galaxy Watch3 artık %15 daha hafif. Zarif duruşu ve inceltilmiş ekranı ile görünüşünüzü tamamlayacak tek eksik parça artık hazır.
*Görseller Paslanmaz çeliğe sahip 45mm Galaxy Watch3 ve 46mm Paslanmaz çelik Galaxy Watch modellerini kıyaslamaktadır. Ölçülen noktaya göre boyutlar farklılık gösterebilir.

Benzersiz bir kayış kalitesi.
Gerçek deri kayışa sahip Galaxy Watch3 tarzınızdan ödün vermemeniz için tasarlandı. Eskitilmiş deri doğal bir görünüm yaratırken kayışın ters yüzeyinde ise renk değişimine karşı koruyucu bir yüzey bulunur.

Eşleştirin, yakıştırın.
Galaxy Watch3'ünüzü farklı ekran seçenekleriyle baştan yaratmak için seçenekleri eşleştirin, tarzınıza yakıştırın. 40'tan fazla seçenekle şık bir gövde yaratabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz uygulamalara erişim hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için ilgili bölümü okuyun.

Nabzınızı bileğinizden takip ederek kontrolü elinize alın

EKG takip özelliğiyle kalbinizin ritmini takip edin
Dahili elektrot sensörlerinin kalp ritminizi ölçmesi için 30 saniye boyunca saatin arkasındaki tuşa dokunun. Hareket halindeyken yapılan bu EKG, atriyal fibrilasyon (Afib) testlerini gerçekleştirir, daha sonra ölçülen değerlerinizi bir bakışta görebilmenizi sağlar. Zaman içerisinde ölçülen sonuçları telefonunuzda görebilir, raporlar alabilir ve görüşlerine başvurmak için dilediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

*Android 7.0 veya üstü işletim sistemine sahip bir akıllı telefonla eşleştirilmiş Galaxy Watch Active2 ya da önümüzdeki dönemde piyasaya çıkacak Galaxy Watch cihazı gereklidir. *EKG KAYIT YA DA SAMSUNG SAĞLIK TAKİP UYGULAMALARI BİR KALP KRİZİNİ TESPİT ETMEK ÜZERE TASARLANMAMIŞTIR. GELENEKSEL TANI VE TEDAVİ YÖNTEMLERİNİN YERİNE KULLANILMAMALIDIRLAR.*Kullanılabilirliği ülkeye göre farklılık gösterebilir. (Şu an Kore piyasasında kullanılabilmektedir. Yasal izinler/onaylar/ruhsatlar alındıktan sonra ABD ve diğer ülkelerde de kullanılabilecektir.)
Dahili Oksijen seviyesi ölçme özelliği ile daha rahat nefes alıp verin.
Galaxy Watch3 ile egzersiz alışkanlıklarınızı bir üst seviyeye taşıyın! Galaxy Watch3 kanınızdaki SpO2 seviyesini ölçmek için kırmızı LED ve mor ötesi ışıklardan faydalanır. Oksijen doygunluğu seviyesi doğrudan fiziksel hareketlilikle ilgilidir.

*Bu özellik Japonya, Angola, Güney Afrika, Tayland, İran, Libya, Fransa, Cezayir ve Brezilya'da geçerli değildir.
*Uygunluk durumu konuma göre farklılık gösterebilir.
*SpO2 deri altı oksijen yoğunluğunu ölçmek olarak tanımlanır. İnsanlar için %95 ile 100 arası değerler normal kabul edilir. Sonuçlar yoğun egzersiz temposuna, havadaki oksijen miktarı ve kişinin sağlık koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Telefonunuz, attığınız her adımda güvende.
Düşme algılama özelliği sayesinde adımlarınızı korkusuzca atın. Ani düşüşleri algılayan geliştirilmiş hız ölçümü sayesinde konumunuzu hemen Acil Durum bağlantılarınıza bildirir.

*Galaxy Watch3 sert düşüşlerde ve hareketsizlik halinde Acil Durum araması yapabilir ve Acil Durum bağlantılarına mesaj gönderebilir.
*Galaxy Watch3 her düşüşü algılayamaz.
*Fiziksel aktiveleriniz ne kadar yoğunsa düşme algılama özelliğini de o kadar kolay aktif olur. Yapılan egzersizlerin sert etkileri yanılgıya sebep olabilir.

Deliksiz bir uyku çekin.
REM döngülerinizi kaydeden Galaxy Watch3 siz uyurken bile sizin rahatınızı düşünür. Uyku kalitenizi artırmak için rapor oluşturur. Samsung, Amerika Ulusal Uyku Vakfı ile bir araya gelerek faydalı ipuçları ve eğitici içeriklerle uyku kalitenizi artırmayı amaçlamaktadır.

*Uyku kontrolü özellikleri (REM, derin uyku ve toplam uyku süresi) bağımsız olarak değerlendirilebilir. Akıllı telefon eşlemesiyle uyku puanlaması yapabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Egzersizlerinizde sınır tanımayın.
Galaxy Watch3 ile hareketsizlik tarihe karışıyor. 120'den fazla evde egzersiz programı ile pandemi döneminde sağlığınızdan bir şey kaybetmeyin. Dilediğiniz videoyu seçin, telefonunuza yansıtın, eş zamanlı kalp ritminizi görün. Daha doğru sonuçlar için Ridge Sport Band kullanın.

*Egzersiz izlencesi bağımsız olarak kullanılabilir. Kaydedilen veriler belli bir süre sonra silinebilir. Akıllı telefon eşleşmesi yaparak tüm verilerinizi saklayabilirsiniz.
*Bu özellik genel sağlığın ve egzersiz alışkanlarının iyileştirilmesi için geliştirilmiştir.
*Akıllı telefon, TV ve Ridge Sport Band ayrı olarak satılır.
*Egzersiz programları konuma bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.

Her adımınızı geliştirin.
Hareket halindeyken temponuzu korumaya yardımcı Galaxy Watch3 ile formda kalın, olası incinmelerin önüne geçin. Geliştirilmiş algoritması ile hareketlerinizi geliştirirken VO2 değerlerinizi ölçün. Günlük, aylık ve haftalık performans analizinizi her an yanınızda taşıyın.

*Detaylı analiz sadece akıllı telefon eşleşmesi ile görüntülenebilir.
Kesintisiz bir sohbet deneyimi.
Yeni bir mesaj aldığınızda Galaxy Watch3 önceki konuşmaları da ekrana getirerek verimli bir sohbet deneyimi sunar. Egzersiz yaparken durmanıza gerek kalmadan tek bir dokunuşla resimleri görüntüleyebilirsiniz.
*Destekelenen mesajlaşma uygulamaları bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
*Özelliği kullanabilmek için akıllı telefonunuzu Galaxy Watch3 ile eşleştirmeniz gereklidir. Kablosuz ağ/Mobil veri bağlantısı olmadan bu özellik kullanılamaz.


Hızlı cevap özelliği ile mesajlar cevapsız kalmasın.
Hızlı cevap özelliği ile hareket halindeyken bile anında cevap yazın. Galaxy Watch3 gelen mesajları ve görselleri analiz ederek en uygun cevabı önerir. Yemek, kutlama, selfie ve daha fazla kategoride cevap içerir.
*Özellik sadece Korece, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Rusça, Ukraynaca ve Lehçe dillerinde kullanılabilir.


Mesajlarınıza hareket katın.
Bitmojiler ile iletişim tarzınızı değiştirin. Sevdiklerinizle konuşurken kişiselleştirilmiş Bitmojinizi yaratarak farklılık yaratabilirsiniz.

*Bitmoji Snap Inc. hizmetidir.
*Bitmoji için 10.84 sürüm ya da sonrası kurulu olmalıdır.
*Bitmoji sadece Mesaj uygulamasında kullanılabilir.
*Bu hizmet bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
*Özelliği kullanabilmek için akıllı telefonunuzu Galaxy Watch3 ile eşleştirmeniz gereklidir. Kablosuz ağ/Mobil veri bağlantısı olmadan bu özellik kullanılamaz.

Kendi tarzınızı pek çok farklı yolla ifade edebilirsiniz
Artırılmış Gerçeklik Emojileri ile mesajlarınıza kendinizden bir şeyler katın. Yolda ilerliyor musunuz? Gösterin. Gülüyor musunuz? İfade edin. Bunları mesajlarınıza yansıtmak artık daha kolay.

*Arttırılmış Gerçeklik Emojileri özelliği, One UI 2.5 ve üstü sürüme sahip Galaxy akıllı telefonlarıyla uyumludur.*Arttırılmış Gerçeklik Emojileri özelliği sadece Mesaj uygulamasında desteklenmektedir.*Galaxy Watch3’ün bir Wi-Fi ya da LTE bağlantısının olması ve bu özelliğin bir akıllı telefonla eşleştirilmesi gereklidir.
Müziğinizin temposu kesintisiz devam etsin
Bir cihazdan diğerine geçtiğinizde müziğiniz kesintiye uğramaz. Galaxy Note20 telefonunuzda bir şarkı oynatın sonra Galaxy Watch3 ile şarkılar arasında kolayca geçiş yapmak için saat kadranındaki Samsung Müzik uygulaması ikonunu kullanarak bu şarkıyı açın.
*Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live ayrı olarak satılmaktadır. Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live’ın bulunabilirliği ülkeye ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.

Müziğinizin temposu kesintisiz devam etsin 
Bir cihazdan diğerine geçtiğinizde müziğiniz kesintiye uğramaz. Galaxy Note20 telefonunuzda Spotify’ı oynatın sonra Galaxy Watch3 ile şarkılar arasında kolayca geçiş yapmak için saat kadranındaki Spotify uygulaması simgesini kullanarak bu şarkıyı açın. Ya da Galaxy Buds Live’a parmağınızla dokunup basılı tutarak da Spotify’ın uçsuz bucaksız müzik dünyasında kaybolun.
*Spotify oturumu açılmış olmalıdır. Abonelik gerektirir. **Spotify hizmetinin kullanılabilirliği ülkeye göre farklılık gösterebilir. ***Spotify sadece 8.5.56 ve sonraki sürümlere sahip cihazlarda desteklenmektedir. Galaxy Wearables uygulaması üzerinden dokunmatik yüzey ayarlarının yapılması gereklidir. ****Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live ayrı olarak satılmaktadır. Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live cihazlarının bulunabilirliği ülkeye göre farklılık gösterebilir.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
    Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
    Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.
  • Uygulamalarınızı senkronize edin.
    Her anınızda yanınızda olacak Galaxy Uygulamalarınızı belirleyin, onlarsız güne başlamayın!Telefonunuzdaki fotoğrafları akıllı saatinizden görüntüleyebilirsiniz. Dinlediğiniz müzikleri kontrol etmek için cihazzlar arası geçiş yapabilir, hatırlatıcılarınızı kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey sizin elinizde.

*Uygulamalar operatörlere ve bölgeye göre değişiklik gösterebilir.
Harekete hazır mısınız?

Akıllı olduğu kadar düşünceli de.
Galaxy Watch3'ü uyumlu Galaxy cihazlarınızla bağlayabilir, Samsung Cloud hesabınızla dosyalarınıza erişim sağlayabiirsiniz. Egzersizde, dışarıda, partide veya dinlenirken, hayatınızn her anında Galaxy Note20 ve Bluetooth aracılığıyla Galaxy Buds Live'a erişim sağlayabilirsiniz.

*Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live ayrı olarak satılmaktadır. Galaxy Note20 ve Galaxy Buds Live stokları bölgeye göre değişiklik göstermektedir.
Tüm cihazlarınızın ortak noktası.
Galaxy Watch3 Galaxy serisine ait tüm cihazlarla ve farklı cihazlarla uyumludur.
*Android 5.0 (L OS) veya üzeri sürümlere sahip cihazlarda uyumludur. Kullanım için 1.5GB ram gereklidir.
*iPhone 5 ve üzeri ile uyumludur. Kullanım için iOS 9.0 ve üzeri sürümler kurulu olmalıdır.
*Akıllı telefonlarla uyumludur, özellikler operatörlere, cihazlara ve konuma göre değişkenlik gösterebilir.
*Galaxy Watch3 Mobile Network Aktivasyon özelliği diğer cihaz kullanımları için bölge değişikliğine tabiidir.


FOTOĞRAF GALERISI 
  • imageimageimageimage

* Önemli özellik, Önemli Teknik Özelliklerden farklı olabilir
Hafıza: Yazılım ve işletim sisteminin kullandığı hafıza sebebiyle kullanılabilir hafıza toplam hafızadan daha azdır. Gerçek kullanılabilir hafıza operatörlere göre değişiklik gösterebilir ve yazılım güncellemelerinden sonra değişebilir.
Şebeke Bant Tekzibi: Bölgelere ve servis sağlayıcılarına göre desteklenen şebeke bant genişlikleri değişiklik gösterebilir.
* Pil: Normal değer, Samsung laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Normal değer, IEC 61960 standardına göre test edilen pil örnekleri arasındaki kapasite farkı göz önünde bulundurularak hesaplanan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite Galaxy Watch3 45mm için 330mAh ve Galaxy Watch3 41mm için 240mAh değerindedir. Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanım modellerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.
Adımsayar Var
Cinsiyet Erkek, Kadın
GPS (Küresel Konumlama Sistemi) Yok
Kalp Ritmi Ölçme Var
Kamera Yok
Sesli Görüşme Var
Su Geçirmezlik Var
Titreşim Var
Uyku Takibi Var
Uyumlu Marka Samsung
Diğer Özellikler
Stok Kodu-
MarkaSamsung
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.