Zagg Messenger Folio Apple iPad Pro 10.5" Için Uyumlu Klavyeli Kılıf

Fiyat:
2.281,09 TL
Zagg Messenger Folio Apple iPad Pro 10.5" Için Uyumlu Klavyeli KılıfÜRÜNE TABLET VE KALEM DAHİL DEĞİLDİR.

 

Messenger Folio, çantanıza veya sırt çantanıza rahatça sığan ince bir çantada koruma ve üretkenliği birleştirir. Dizüstü bilgisayar tarzı tuşlar, uzun ömürlü pil ve Apple Pencil için bir tırnak işe koyulmanızı sağlar ve koruyucu kılıf ve manyetik kilit, tekrar ayağa kalkıp hareket etmenizi sağlar.

1 yıl garanti

Bu ürünleri, orijinal son kullanıcı tüketici tarafından perakende satın alma tarihinden itibaren geçerli olduğu şekilde 1 Yıllık bir süre boyunca normal kullanım koşullarında malzeme ve işçilik kusurlarına karşı garanti ederiz.

Koruyucu, Kumaş Sarma Kılıf

Çekici, kumaşla sarılmış Messenger Folio kılıf, tabletinizi taşımayı kolaylaştırır ve onu çizilmelere, çizilmelere ve çantanızın içindekilere karşı korur.

Dizüstü Bilgisayar Tarzı Tuşlar

Dizüstü bilgisayar tarzı tuşlar, hızlı ve doğru dokunarak yazmayı kolaylaştıran her tuş vuruşunda temiz, hassas ve eşit basınç elde etmeniz için optimum tuş hareketine sahiptir.Bluetooth EşleştirmeMessenger Folio, aygıtınızla anında eşleşir ve bağlı kalır, böylece her oturum açtığınızda klavyenizi eşleştirmek zorunda kalmazsınız.

Apple Pencil için Yerleşik Sekme

Artık Apple Kurşun Kaleminizi kullanmadığınız zamanlarda güvenle saklayabilir ve ilham geldiğinde yanınızda tutabilirsiniz.İkili İzleme Açılarıİster yoğun bir işte çalışıyor olun, ister hak ettiğiniz bir mola verin, Messenger Folio'daki yerleşik stand, cihazınızı iki ideal görüş açısıyla korur.

Manyetik Kapatma

Messenger Folio’nun manyetik kapağı, cihazınız için ek koruma sağlar ve tekrar kullanmaya hazır olana kadar kasayı güvenli bir şekilde kapalı tutar.  

Diğer Özellikler
Stok KoduST02826
MarkaApple
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.